Apie mus

Pagrindine įmonės veikla Terasų statymas ir renovavimas. Dirbdami tik su profesionaliais tam skirtais įrankiais ir tik terasų montavimui skirtomis medžiagomis. Siekiame patenkinti visus kliento poreikius ir užtikrinti aukšta paslaugų kokybe.

Camo tvirtinimo aparatas.

Montavimo medžiagos

Naudojame tik specialas medžiagas skirtas lauko darbams. Ty c4 klasės arba nerudijinčio plieno medsraigčiai. Atsižvelgdami į esama situacija terasos pagrindui naudojame “Pjedestaslus, sraigtinius įsukamus polius arba betoninius polius” Kalibruota arba klijuota mediena karkasui.

Aplink Klaipeda 100km

Kur mes dirbame.

Savo paslaugas atliekame Klaipėdoje ir  net iki 100km spinduliu aplink Klaipėda!

Terasos priežiura

Atsakingumas.

Atliktus darbus prižiurime, jeigu kažkas atistinka ir sulaukiame kliento skambučio nedelsiant reguojame ir stengiames ištaisyti esamą situacija.

Mūsų naudojama produkcija.

Project Title Sixth
Branding / Graphic
BetoTerasos Terasa
medienos tipai
Medžiagos
BetoTerasos Terasa
Camo Tvirtinimai
Tvirtinimas
BetoTerasos Terasa
pjedestalai
Terasos pagrindas
BetoTerasos Terasa
Woca alyva ir valymo priemones
Priežiūra
BetoTerasos Terasa
Sraigtiniai poliai
Terasos pagrindas

BetoTerasų naujienos.

BetoTerasos Terasa

Pradėtas Naujas Objektas Budrikuose.

Vasario 5 pradėjome nauja objektą Budrikuose . 40kv/m Terasą. OBJEKTO PLĄNAS. Išardyti senają terasą. Ją praplėsti ir padaryti vieta kubilui. Sumontuoti turėklus aplink kubilą. Dalis terasos pavirs į Verandą. Senosios …

BetoTerasos

užspaude šaltukas!

Užklupus šalčiams ir termometro stulpeliams nukritus žemiau -10 mes stabdome darbus.Teks pakentėti keletą savaičiu kol vėl viskas isivažiuos i savo vėžias ir sugryšime į mums įprasta ritma “Terasų Montavima”

BetoTerasos Terasa

Terasa su Balkonu.

  Skambutis 2020 Vasaros pradžioje Vidmantas mum paskambines pasakė, turiu seną sutrunyjusia terasą su balkonu reikia spręsti problema. . Sprendimai Susikrovėme savo matavimo įranga nuvykome pas Vidmanta. Išklausėme Vidmanto vizijos, …

Mūsų darbo našumas
73
Įrengta mediniu Terasų.
31
Įrengta Stoginiu
26
Įstiklintą terasų/Verandu.
19
Pastatytą tvorų.
Montis
BetoTerasos
Sibiro maumedis